Treća edukacija mentora u školama

Jučer je završio posljednji treći ciklus edukacija za mentore u školama. Ukupno 21 sudionik edukacije je kroz dva dana, 7. i 8. prosinca 2022. boravio u Hotelu Well u Termama Tuhelj.

Tijekom edukacije sudionici su bili prvi koji su proučavali novi Vodič za nastavnike mentore, Stručna studentska praksa u školama pripremljen također unutar projekta.

Kao rezultat aktivnosti unutar elementa 2. posvećenog nastavničkoj stručnoj praksi, po završetku projekta ostat će osmišljeni program edukacije mentora kao i priručnik tj. vodič kao pomoć pri lakšem snalaženju prvenstveno novih mentora, ali i kao jako dobar podsjetnik za mentore koji već duže vremena obavljaju tu ekstremno važnu ulogu u obrazovanju budući nastavnika.

I nakon ove edukacije, povratne informacije sudionika bile su iznimno pozitivne i ponovno su pozvali na organiziranje dodatnih sličnih edukacija.